Služby pro pány

Vousy

Ostatní služby

Služby

Přijďte si k nám nechat hýčkat. Vyberte si z naší nabídky, to co vám sedí nejvíc a zarezervujte se k nám. Uděláme vše proto, abyste u nás byli spokojeni.

Střih nůžkami a strojkem, zaholení kontur břitvou, mytí, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků v nose voskem, styling a kolínská. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     520 Kč

Střih pouze strojkem, úprava kontur břitvou, mytí, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků v nose voskem, styling a kolínská. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:      430 Kč

Střih strojkem a nůžkami, úprava vousů strojkem i břitvou, napaření obličeje, zaholení kontur břitvou, ošetření pokožky, mytí, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků v nose voskem, styling a kolínská. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:      890 Kč

Střih nůžkami a strojkem, úprava vousů strojkem i břitvou, napaření obličeje, holení, zaholení kontur břitvou, ošetření pokožky, kosmetika obličeje (scrub, peeling, černá maska, hydratace), barvení vlasů nebo vousů, mytí, masáž hlavy, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků v nose voskem, styling a kolínská, parafínový zábal rukou, čištění UV (klenoty, brýle), 2x panák. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     1 950 Kč

Střih nůžkami a strojkem bez mytí.

Barber:     360 Kč

Odbarvení a barvení vlasů, mytí, styling. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     1 490 Kč

Cena od 640 – 700,-. Holení hlavy břitvou, úprava vousů strojkem i břitvou, napaření obličeje, zaholení kontur břitvou, ošetření pokožky, mytí, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků v nose voskem, styling a kolínská. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     700 Kč

Úprava vousů strojkem i břitvou, napaření obličeje, úprava kontur břitvou, ošetření pokožky, opálení chloupků kolem uší, trhání chloupků z nosu voskem. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     520 Kč

Barvení vousů pouze stejnou nebo tmavší barvou. Voda, kafe, čaj ZDARMA.

Barber:     350 Kč

OD 890,- (dle počtu natáček). Trvalé navlnění vlasů na natáčky. Kafe, čaj, voda ZDARMA.

Barber:     890 Kč

7 Barber shop
Houškova 499/7
Plzeň 2-Slovany

Otevírací doba

PO: 9 – 21
UT: 13 – 21
ST – PA: 9 – 21
SO: 10 – 18